INTERNATIONAL COMPANY SERVICES

Skupina INTERNATIONAL COMPANY SERVICES je řízena britským managementem s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Aktuality

Belize, Seychely a Spojené Arabské Emiráty odstraněny z tzv. černé listiny
Ruská Federace

Belize, Seychely a Spojené Arabské Emiráty odstraněny z tzv. černé listiny

04.04.2019

Zpřísnění podmínek pro investorská visa Tier 1
Velká Británie

Zpřísnění podmínek pro investorská visa Tier 1

01.03.2019

VŠECHNY AKTUALITY

Služby

V naší nabídce jsou specializované offshorové a onshorové struktury a  trusty a jejich řízení a správa pro společnosti všech velikostí, profesionální poradce i soukromé fyzické osoby, ale můžeme nabídnout i poměrně jednoduché společnosti za přijatelné ceny.

V současné době máme kanceláře na celém světě a jsme uznávaným jménem v offshorovém průmyslu.

Tradičně klademe hlavní důraz na využití offshorových společností a trustů ve firemním a osobním daňovém plánování. Stále častěji jsme žádáni, abychom poskytli radu  v oblasti záležitostí složitějšího mezinárodního plánování, což vyžaduje využití onshorových společností, abychom získali přístup k síti daňových dohod nebo k jiným výhodám. V současné době naše skupina řídí a spravuje přes 6000 offshorových struktur pro  klienty, sídlící v téměř všech zemích na světě.

Naši klienti jsou různých profilů: poskytujeme rady  vládám, velkým veřejným společnostem a právním a účetním firmám, ale naším nejtypičtějším klientem jsou podnikatelé, kteří požadují efektivní offshorovou strukturu společně s poskytováním komplexní stálé služby.

Naši pracovníci zahrnují právníky, autorizované tajemníky a specialisty  v oblasti trustů a společností, kteří poskytují bezkonkurenční expertízu a zajišťují nejvyšší možnou kvalitu v oblasti poradenství a služeb.

Jsme držiteli vládních licencích v oblastech, kde je to vyžadováno.

Společně se všemi výše zmíněnými možnostmi můžeme informovat klienty o různých offshorových možnostech a řešeních, která jsou efektivní.

Naše služby zahrnují: