INTERNATIONAL COMPANY SERVICES

Skupina INTERNATIONAL COMPANY SERVICES je řízena britským managementem s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Aktuality

HSBC otevírá novou centrálu pro střední východ
Dubaj

HSBC otevírá novou centrálu pro střední východ

09.01.2019

Mezinárodní finanční centrum se trojnásobně rozšíří
Dubaj

Mezinárodní finanční centrum se trojnásobně rozšíří

09.01.2019

VŠECHNY AKTUALITY

Služby

V naší nabídce jsou specializované offshorové a onshorové struktury a  trusty a jejich řízení a správa pro společnosti všech velikostí, profesionální poradce i soukromé fyzické osoby, ale můžeme nabídnout i poměrně jednoduché společnosti za přijatelné ceny.

V současné době máme kanceláře na celém světě a jsme uznávaným jménem v offshorovém průmyslu.

Tradičně klademe hlavní důraz na využití offshorových společností a trustů ve firemním a osobním daňovém plánování. Stále častěji jsme žádáni, abychom poskytli radu  v oblasti záležitostí složitějšího mezinárodního plánování, což vyžaduje využití onshorových společností, abychom získali přístup k síti daňových dohod nebo k jiným výhodám. V současné době naše skupina řídí a spravuje přes 6000 offshorových struktur pro  klienty, sídlící v téměř všech zemích na světě.

Naši klienti jsou různých profilů: poskytujeme rady  vládám, velkým veřejným společnostem a právním a účetním firmám, ale naším nejtypičtějším klientem jsou podnikatelé, kteří požadují efektivní offshorovou strukturu společně s poskytováním komplexní stálé služby.

Naši pracovníci zahrnují právníky, autorizované tajemníky a specialisty  v oblasti trustů a společností, kteří poskytují bezkonkurenční expertízu a zajišťují nejvyšší možnou kvalitu v oblasti poradenství a služeb.

Jsme držiteli vládních licencích v oblastech, kde je to vyžadováno.

Společně se všemi výše zmíněnými možnostmi můžeme informovat klienty o různých offshorových možnostech a řešeních, která jsou efektivní.

Naše služby zahrnují: