INTERNATIONAL COMPANY SERVICES

Skupina INTERNATIONAL COMPANY SERVICES je řízena britským managementem s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

O společnosti

INTERNATIONAL COMPANY SERVICES zahájila svou činnost na Isle of Man v roce 1977 a v průběhu let jsme se stali jedním z největších specialistů na zakládání a správu offshore společností a trustů na světě.

V roce 1984 jsme založili reprezentační kancelář v Londýně, která předznamenala naši mezinárodní expanzi do dalších zemí a vytvoření sítě společností po celém světě. 

Významným je rok 1991, kdy jsme otevřeli kancelář v Moskvě, abychom pronikli na důležitý trh Ruska a zejména, abychom poskytovali daňově výhodné nástroje pro obchodování mezi Východem a Západem.

V ČR jsme jako zastoupení naší skupiny již od roku 1995 od kdy informujeme případné klienty o poskytovaných službách v zahraničí.

Dnes je INTERNATIONAL COMPANY SERVICES v pozici nabídnout svým klientům prvotřídní služby po celém světě v rámci své sítě poboček a zastoupení a přes přidružené partnery také v dalších zemích. 

V současné době řídíme a spravujeme struktury pro klienty, sídlící v téměř všech zemích světa. 

Jsme členy řady mezinárodních asociací jako skupina či individuálně prostřednictvím jednotlivých specialistů v rámci skupiny.

Skupina INTERNATIONAL COMPANY SERVICES  je řízena britským managementem s dlouholetými zkušenostmi v oboru.