INTERNATIONAL COMPANY SERVICES

Skupina INTERNATIONAL COMPANY SERVICES je řízena britským managementem s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Aktuality

HSBC otevírá novou centrálu pro střední východ
Dubaj

HSBC otevírá novou centrálu pro střední východ

09.01.2019

Mezinárodní finanční centrum se trojnásobně rozšíří
Dubaj

Mezinárodní finanční centrum se trojnásobně rozšíří

09.01.2019

VŠECHNY AKTUALITY

O Společnosti

INTERNATIONAL COMPANY SERVICES zahájila svou činnost na Isle of Man v roce 1977 a v průběhu let jsme se stali jedním z největších specialistů na zakládání a správu offshore společností a trustů na světě.

V roce 1984 jsme založili reprezentační kancelář v Londýně, která předznamenala naši mezinárodní expanzi do dalších zemí a vytvoření sítě společností po celém světě. 

Významným je rok 1992, kdy jsme otevřeli kancelář v Moskvě, abychom pronikli na důležitý trh Ruska a zejména, abychom poskytovali daňově výhodné nástroje pro obchodování mezi Východem a Západem.

V ČR jsme jako zastoupení naší skupiny již od roku 1995 od kdy informujeme případné klienty o poskytovaných službách v zahraničí.

Dnes je INTERNATIONAL COMPANY SERVICES v pozici nabídnout svým klientům prvotřídní služby po celém světě v rámci své sítě poboček a zastoupení a přes přidružené partnery také v dalších zemích. 

V současné době řídíme a spravujeme struktury pro klienty, sídlící v téměř všech zemích světa. 

Jsme členy řady mezinárodních asociací jako skupina či individuálně prostřednictvím jednotlivých specialistů v rámci skupiny.

Skupina INTERNATIONAL COMPANY SERVICES  je řízena britským managementem s dlouholetými zkušenostmi v oboru.